HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Novinka - manuálně ovládaná roleta HANDSCREEN

Představujeme vám novinku na trhu v oblasti screenových rolet. Jedná se o nový, manuálně ovládaný screen s kompenzační pružinou HANDSCREEN, který nabízí jednoduchou a rychlou instalaci za velice příznivou cenu.

Spolehlivý ruční mechanismus, který jen tak neselže


Screenové rolety HANDSCREEN se hodí především všude tam, kde není možnost připojení rolety k elektrické síti. Absence motoru a složitých mechanismů navíc výrazně snižuje cenu této rolety. Takovéto jednoduché manuální ovládání se navíc jen tak nepokazí a má tudíž velmi dlouhou životnost a opravdovou spolehlivost. Screenová roleta HANDSCREEN je vhodná např. do bytových jednotek a nalezne své uplatnění také v projektových přestavbách budov.

Komfortní používání a příjemné stínění


Venkovní screenové rolety mají na rozdíl od klasických venkovních žaluzií tu výhodu, že rovnoměrně zastiňují sluneční svit, není přes ně vidět směrem dovnitř a současně umožňují výhled ven. Poskytují příjemný stín, namísto částečného nebo úplného zatemnění. To znamená, že při použití screenových rolet ušetříte náklady na klimatizaci. Screenové rolety také v létě slouží jako síť proti hmyzu.

Přednosti rolet HANDSCREEN:


  • ovládání bez připojení na elektrickou energii
  • jednoduchá a rychlá instalace
  • vhodné do bytových jednotek
  • kompaktní rozměry
  • nízká investice


Zpět