HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Jak připravit terasu na léto? Pořiďte si markýzu.


Chystáte se v létě trávit čas na terase nebo balkonu? Příjemné chvilky relaxování venku může kdykoliv narušit déšť, kroupy nebo nesnesitelné horko. Připravte se na to a nenechte se zaskočit. Pořiďte si venkovní markýzu, která vám umožní užívat si ničím nerušený čas pohody navzdory horkým letním dnům i náhlým přeháňkám.

Venkovní markýzy jsou totiž vhodné nejen k zastínění odpočinkových ploch, ale také ploch užitkových, různých předzahrádek nebo výkladních skříní. Kvalitní markýza dokáže eliminovat až 95 % ostrého slunečního záření a zabránit tak nepříjemnému přehřívání v parných letních dnech. Venkovní markýzy také spolehlivě nahradí pergolu.

U nás můžete vybírat z různých barev látek, které mohou perfektně ladit například s fasádou vašeho domu. Naše venkovní markýzy jsou opatřeny kvalitní impregnací, díky které je látka odolná vůči povětrnostním vlivům, zejména vůči blednutí vlivem slunečního záření. Látka si tak dlouhodobě zachovává svou sytou barvu. Impregnace navíc pomáhá výrazně zvýšit odolnost markýzy vůči nečistotám a plísním. Na odolnost proti plísním a trvanlivost barev markýzových látek poskytujeme až 10 let záruky.

Zvolit si proto můžete markýzy výsuvné, kazetové, kloubové, boční nebo třeba sklopné, které jsou ideální pro zastínění velkých prosklených ploch. Vybrat si také můžete vybrat způsob ovládání markýzy: ručně pomocí kliky nebo automaticky pomocí elektropohonu. Elektrické ovládání je nejen pohodlné, ale i praktické. Ovládání totiž může být opatřeno speciálním čidlem na světlo/vítr, díky kterému se markýza večer nebo při silném větru sama zatáhne a vy to máte bez starostí.


Zpět