HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Malé ostění garáže nemusí být při výměně vrat překážkou


Chtěli byste nová sekční garážová vrata a žádná klasická vám do malého ostění garáže nesedí? Pokud má vaše garáž minimální stavební rozměry ostění a nadpraží, určitě vsaďte na sekční garážová vrata Trido MINI, která jsou pro tyto případy speciálně navržená.

Sekční garážová vrata - Trido MINI

Většina výrobců sekčních vrat si v případě minimálních rozměrů ostění a nadpraží neví rady. Malé stavební ostění se proto nejčastěji řeší alternativně, použitím rolovacích či křídlových vrat. My vám nabízíme možnost, jak si pořídit sekční typ garážových vrat i do malého prostoru.

Pro sekční garážová vrata Trido MINI nepředstavuje malé ostění a nadpraží překážkou. Tento typ vrat totiž potřebuje jen minimální ostění a nadpraží. Určitě oceníte také bude praktické ovládání vrat. Pomocí ovladače otevřete bránu i garáž. Skutečně komfortní používání představuje také ovládání vrat mobilní telefonem pomocí GSM klíče.

Sekční garážová vrata TRIDO Mini mají speciální boční těsnění s dlouhou životností.
Spodní guma maximálně utěsní vrata na podlaze. Tichý pohyb vrat zajišťují originální kolečka s kuličkovými ložisky. Metoda TOX zajišťuje dokonalý tvarový a silový styk obou součástí.
Zpět