HZB spol. s.r.o.

Pražská 136, 642 00 Brno - Bosonohy

Tel.: +420 541 245 799

Mob.: (+420) 775 945 921

Rolovací sítě proti hmyzu - ideální všude tam, kde je málo místa

Při krásném letním počasí se zahrada či balkon rázem stane propojeným prostorem s naším interiérem. Abyste mohli nechat dveře otevřené a vzduch mohl volně proudit do vašeho domova bez obav z dotěrného hmyzu, vyzkoušejte rolovací sítě proti hmyzu, které přinášejí spoustu výhod.

Rolovací sítě proti hmyzu perfektně chrání před mouchami i dotěrnými komáry. Díky jejich hliníkovému boxu, který je umístěn z boku, jsou rolovací sítě ideální všude tam, kde není dostatek místa pro klasicky otevíratelnou či posuvnou dveřní síť. Rolovací sítě jsou proto vhodné do jakýchkoliv prostor, kde je potřeba šetřit místem.

Ovládání rolovací dveřní sítě je velmi snadné a komfortní. Síťovina se pohybuje ve vodicích lištách a navíjí se na hřídel, která je umístěna v hliníkovém boxu. Rolování sítě si můžete ještě vylepšit - na přání zákazníka lze síť opatřit brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodicích lištách.

Když se síť nepoužívá, je uložena v kazetě a je tak chráněna před rozmary počasí. Tím se maximálně prodlouží životnost sítě. Přes zimu zůstane pěkně schovaná a při příchodu teplého počasí ji opět můžete začít používat. Rolovací sítě navíc nijak nenarušují výhled ven a nebrání větrání místnosti.
Zpět