Zimní zahrady

Zimní zahrady jsou stále žádanější pro možnost rozšíření obytného prostoru především rodinných domů.

Jsou ideálním spojením obytného prostoru se zahradou nebo jako kryté vstupní prostory před vchodové dveře. Často jsou zimní zahrady využívány pro překrytí rodinných bazénů.

Navrhneme a zrealizujeme zimní zahrady pro zákazníky, kteří chtějí zimní zahradu pořídit za přijatelnou cenu a spokojí se přitom s jejími jednoduchými geometrickými tvary.

Pro nejnáročnější zákazníky vyžadující velmi rozmanité a efektní konstrukce jsme připraveni splnit jejich představy s využitím profesionálních systémů , ať již hliníkových nebo v kombinaci plastu a hliníku. Samozřejmě s přerušeným tepelným mostem.

Plastové zimní zahrady

Zimní zahrady jsou stále žádanější pro možnost rozšíření obytného prostoru především rodinných domů. Jsou ideálním spojením obytného prostoru se zahradou nebo jako kryté vstupní prostory před vchodové dveře. Často jsou zimní zahrady využívány pro překrytí rodinných bazénů.

Navrhneme a zrealizujeme zimní zahrady pro zákazníky, kteří chtějí zimní zahradu pořídit za přijatelnou cenu a spokojí se přitom s jejími jednoduchými geometrickými tvary. Pro nejnáročnější zákazníky vyžadující velmi rozmanité a efektní konstrukce jsme připraveni splnit jejich představy s využitím profesionálních systémů , ať již hliníkových nebo v kombinaci plastu a hliníku. Samozřejmě s přerušeným tepelným mostem.

Hliníkové zimní zahrady

Zimní zahradu si lidé pořizují z mnoha různých důvodů.Nejčastěji chtějí být více v kontaktu s přírodou - potažmo rostlinami, kterým se zde celoročně výborně daří. Také zvětšení  obytné plochy domu či bytu pro příjemné trávení volného času může být vhodná motivace k realizaci.

Vyšší pořizovací cenu bohatě vynahradí nádherný výhled do zahrady či okolní krajiny.

Aby se investice do zimní zahrady vyplatila, je třeba při návrhu počítat s vhodným vytápěním v chladných dnech nebo naopak s klimatizací pro období velmi teplá.

Celoskleněné posuvné stěny VG 15, 17

Posuvný celoskleněný systém

Vynikající systém díky své průhlednosti a designu. Tyto celoskleněné posuvné dveře VG 15 jsou založeny na extrémně štíhlém a lehkém systému hliníkových profilů.

Vnější svět a váš vnitřní prostor sjednotí tento posuvný celoskleněný systém. Velké prosklené povrchy vám umožní bloudit bez omezení. Snadné ovládání VG15 a VG17 umožňuje abyste je přesunuli do rohu a za slunečných dnů se může otevřít vaše cesta do zahrady.

Oba systémy VG 15, 17 jsou k dispozici se 2, 3, 4 nebo 5 stopami. Jednotlivé prvky běží na válečcích s kuličkovými ložisky a jsou vybaveny unašeči, které při zavírání automaticky táhnou další prvek.

Celoskleněná posuvná stěna GSW 17

Posuvný celoskleněný systém

Strávte drahocenný čas na terase nebo balkoně chráněné před větrem a počasím. Žijte život luxusu s celoskleněnými prvky od Sunparadise pro lepší pohodu. Ať už požadujete zasklení balkónu nebo terasy, dostanete řešení na míru, které splní každé vaše přání.

Přivedení vnějšku dovnitř

GSW 17 je celoskleněná posuvná stěna s panely, které se jednotlivě posouvají. Je vhodné jako zasklívací systém lodžií, letních zahrad, terasových přístřešků, balkonů i jako dělicí systém v interiéru.

Skleněná posuvná - skládací stěna GSS 17

Skleněná posuvná - skládací stěna GSS 17 (harmonika)

GSS 17 je posuvný a stohovací systém skleněných stěn. Všechny panely můžete posouvat jednotlivě a jejich sklopením o 90° do parkovací plochy snadno využijete svůj vnitřní prostor jako venkovní prostor.
 
GSS 17 je celoprosklená stohovací stěna s horním vedením a jednotlivě posuvnými křídly. 
 
Jednotlivá skleněná křídla lze bez námahy posunout po celé šířce a otáčet je do stran pod úhlem 90°, čímž vznikne úzký obal. Zasklívací systém lze použít pro zasklení balkobů, lodžií, letních zahrad, zastřešení teras a také jako dělící systém v interiérech.

Zimní zahrady Zenyd

Venkovní volnost přenesená domů, to jsou zimní zahrady Zenyd

Oáza luxusu a klidu: to je Vaše představa bydlení. Se systémem Zenyd si stále vytváříte ideální prostředí bez ohledu na počasí. Tyto elektricky posuvné střechy kombinují materiál vysoké kvality a inovační technologie v úžasně atraktivním designu. Jediným dotykem na dálkové ovládání si můžete užívat nadechnutí čerstvého vzduchu z pohodlí svého křesla nebo přeměnit svůj domov na ideální místo pro všechnu Vaši zábavu.
Zenyd není náhodné jméno. Systém splňuje nejvyšší normy kvality, je jedinečným řešením pro přenesení venkovní volnosti domů. Exkluzivní, elegantní a efektivní: Zenyd je vrcholem v nabídce posuvných střech.


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete