Celoskleněné posuvné stěny VG 15, 17

Posuvný celoskleněný systém

Vynikající systém díky své průhlednosti a designu. Tyto celoskleněné posuvné dveře VG 15 jsou založeny na extrémně štíhlém a lehkém systému hliníkových profilů.

Vnější svět a váš vnitřní prostor sjednotí tento posuvný celoskleněný systém. Velké prosklené povrchy vám umožní bloudit bez omezení. Snadné ovládání VG15 a VG17 umožňuje abyste je přesunuli do rohu a za slunečných dnů se může otevřít vaše cesta do zahrady.

Oba systémy VG 15, 17 jsou k dispozici se 2, 3, 4 nebo 5 stopami. Jednotlivé prvky běží na válečcích s kuličkovými ložisky a jsou vybaveny unašeči, které při zavírání automaticky táhnou další prvek.

Tento systém se ovládá a zamyká zevnitř a je perfektním řešením pro balkón nebo terasu. Lze je také použít jako vnitřní přepážky místností. Existuje mnoho možností vybavení a díky bezrámové konstrukci lze dosáhnout maximálního otevření s optimální průhledností; i za rohy.

Technické údaje:

ŠÍŘKA PANELU: Max 2600 mm.
HMOTNOST PANELU: Max 70 kg.
POČET PANELŮ: Max 5 panelů pro boční otevírání, max. 10 panelů pro střední otevírání.
TLOUŠŤKA SKLA: Tvrzené sklo o síle 8-10 mm.
MOŽNOSTI SESTAVENÍ: Až 10 panelů, které lze rozmístit na 2, 3, 4 nebo 5 kolejnicích. Výška spodního kola je nastavitelná.

27_Sep-2011_Bether_016_CMYK 

Skládací systém

Skládací stěny vás nadchnou maximálním komfortem snadné obsluhy. Složené panely zaberou minimální plochu a podle přání se mohou otevírat jednostranně, doprostřed, nebo oboustranně a skládat se dovnitř nebo ven. Jeden z panelů, konstruovaný jako dveře, lze otvírat dovnitř nebo ven. Systém zajišťuje úplné otevření velkých ploch, stejně jako bezpečné zavření.

Posuvné stěny VG 17 

Naše posuvné stěny vám umožní volný přístup k svěžímu vzduchu. Kombinují velkoformátová křídla s velkorysými možnostmi otevírání. Díky vícenásobné kolejnici můžete čelo zimní zahrady otevřít doširoka. Křídla přitom zůstanou na kolejnici, aniž by zabírala místo navíc. Ploché prahy a štíhlé profily podtrhují funkčnost a estetiku.

Posuvné skládací stěny i za roh

Dopřejte si maximálně volný prostor s našimi posuvnými skládacími stěnami za roh, u nichž mnoho jednotlivých křídel klouže po jedné úzké kolejnici, aby se pak všechny panely kompaktně zaparkovaly po straně. Křídla se mohou posouvat přes roh v úhlech 90° až 270°. Při montáži v rovině lze navíc díky bezprahovému řešení docílit maximálně otevřeného efektu.

Možnosti využití skládacích systémů jsou velmi variabilní. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Zde jsou ukázky vizualicí pro zákazníky. Pokud máte zájem i vám podobnou vizualici vypracujeme, pošlete nám vaše požadavky na zimní zahradu a my vám ji navrhneme.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Hrotovice HW40 VG17


Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Vrane Two HW80 + Fix


Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Benesov Parking


Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Hrotovice HW40 VG17Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - Lipno HW40Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - Doksy HW40 VG17Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - DomažliceZimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - České Budějovice HW80Zimní zahrada s posuvnými stěnami Sunparadise - HW40Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zimní zahrada pro mladou rodinu

Mladá rodina z Brna, si přála doplnit dům o zimní zahradu, která bude vyhovovat jejich požadavkům.

Základní požadavek zněl - chceme světlý, praktický a bezúdržbový prostor.

Toto jsme jim splnily.

A zimní zahradu jsme doplnili o stínění HRV08-ZIP, jedná se o verandu, více informací zde.

Recenze 1

Realizace venkovních žaluzií

Dobrý den pane Bárto,

na doporučení kamaráda, který si od Vaší firmy nechal dodat a namontovat vnější žaluzie jsem i já s tímto požadavkem oslovil Vaši firmu.

Žaluzie již máme nainstalované a plně funkční. Věřím, že jejich hlavní přínos oceníme hlavně v létě.

Co bych ale rád, tak pochválil přístup pana Hudce, který komunikoval, ochotně odpovídal na mé dotazy...

Dále bych taky chtěl pochválit Vaše montéry, kteří žaluzie instalovali. I oni odvedli skvělou práci.

V dnešní době, materiálního přebytku je právě přístup lidí to nejdůležitější, co odděluje dobrou firmu od průměrné firmy.

Přístup Vašich lidí dokazuje, že jste dobrá firma. Jsem rád, že jsem dal na doporučení a oslovil právě Vás.

S pozdravem

Jiří Mrázek

Recenze 2

Realizace zimní zahrady

Dobrý den pane Bárto,
chtěli jsme vám napsat, že naše zimní zahrada je hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich techniků. Děkujeme za dobře odvědenou práci.

S pozdravem manželé Poláškovi

Recenze 3