Žaluzie

Žaluzie jsou v dnešní době neodmyslitelným prvkem stínící techniky většiny domů nebo bytů.

Dříve měly dominantní podíl na trhu vnitřní žaluzie horizontální, v poslední době už se prosazují rovněž vnitřní žaluzie vertikální nebo také venkovní žaluzie. Ty jsou v současnosti nejpoužívanějším typem exteriérového stínění. Svým klientům nabízíme široké spektrum vnitřních i venkovních žaluzií. Nepřeberné množství různých tvarů lamel, barev nebo možností ovládání vám umožňuje zvolit takové žaluzie, po kterých skutečně toužíte.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie se stávají stále více oblíbenějšími. Jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním venkovních žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru. Venkovní žaluzie mohou být ovládány klikou, šňůrou nebo elektropohonem 230V/50Hz. Motorové provedení má výhodu v možnosti zapojení do centrálního elektronického systému řízení. Pokud není stavebně připraveno jinak, jsou obvykle venkovní žaluzie doplněny krycími plechy pohledově ukrývající svazky vytažených žaluzií. Lamely jsou hliníkové o šířce 90/ 80 mm a jsou standardně dodávány v 12-ti barevných odstínech, případně i v RAL provedení.

Venkovni-zaluzie-EXT-50 

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Jejich výhodou je především jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.
Horizontální žaluzie jsou použitelné do všech typů oken. Žaluzie je možné vyrobit i do oken různých nestandardních tvarů, ať již trojúhelníkových, lichoběžníkových, obloukových. Jsou vyrobeny z hliníkových lamel o šířkách 16 nebo 25 mm v 59-ti barevných provedeních s lamelou o síle 0,18 mm v nebo 0,21 mm s barevnou škálou 28 odstínů, včetně designu imitace dřeva v 6 odstínech, které představují elegantní a praktický doplněk interiéru.

Vnitrni-zaluzie 

Vnitřní látkové stínění

Vnitřní látkové stínění oken účinně reguluje množství světla v místnosti a dotváří atmosféru každého domova, školy nebo kanceláře. Dekorativní látkové stínění je elegantní alternativou k vnitřním žaluziím. Můžete vybírat ze širokého množství barev, dekorů, typů látek i druhů stínění. Ať si vyberete látkové rolety, vertikální žaluzie, plisé nebo japonské posuvné stěny, každé stínění se vyrábí na míru a se zárukou 4 let. 

Vnitrni-latkove-stineni 


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete