Rolety

 

Zaměření rolet zdarma.

Ostré sluneční paprsky, rozmary počasí, nadměrný hluk z ulice nebo příliš zvědaví kolemjdoucí. Se všemi těmito vlivy si dokážou poradit předokenní rolety, které se mohou stát praktickým multifunkčním doplňkem vašich oken. 

V naší nabídce najdete předokenní rolety vhodné jak pro dodatečnou montáž, tak i pro montáž v novostavbách nebo při rekonstrukcích. Pouze na vás je výběr tvaru roletového boxu nebo barvy rolet. Zvolit si můžete z nabídky standardních barev nebo z široké palety odstínů dle vzorníku RAL.

Předokenní rolety perfektně dotvoří celkový vzhled vašeho domu. Kromě jejich vynikající stínící funkce skvěle poslouží i jako tepelný izolant. V zimě eliminují nežádoucí tepelné úniky skrz okenní tabule a v létě zase předejdou přehřívání vašeho interiéru. Při bouřce, větru či krupobití přispívají k ochraně oken před poškozením. Pokud bydlíte u rušné ulice, přispějí ke snížení hluku v interiéru.

Dále vás lamely předokenních rolet spolehlivě ochrání nejen před zvědavými pohledy zvenčí, ale současně mohou posloužit i jako bariéra při pokusech o vloupání. Předokenní rolety také velice oceníte zejména tehdy, pokud máte dům s francouzskými okny. Vhodné jsou ale i pro klasická okna.

Předokenní rolety

Předokenní rolety představují vysoce efektivní a zároveň moderní způsob, jak ochránit vaše okna před ostrými slunečními paprsky, i před pohledy kolemjdoucích. Pomocí venkovních rolet můžete snadno změnit den za noc. Postupným spuštěním rolet lze regulovat intenzitu slunečního záření, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení. Kromě toho také předokenní rolety významně přispívají k lepší izolaci oken a slouží tak jako skvělá ochrana před úniky tepla skrz okenní tabule. Díky tomu přispívají ke snížení nákladů za vytápění i klimatizaci.

Predokenni-rolety1

Vnitřní rolety

Toužíte dodat vašemu interiéru opravdový styl a zároveň hledáte efektivní řešení jak zastínit vaše okna? Opravdu skvělé řešení přestavují vnitřní látkové rolety, které vás v noci ochrání před září pouličních lamp, ve dne zas dokonale odstíní ostrý sluneční svit. Vnitřní látkové rolety jsou výbornou alternativou ke klasickým interiérovým žaluziím. Dokážou perfektně dotvořit interiér a místnosti dodávají útulnost a styl. Navíc výborně splní svou stínící funkci a také zvyšují komfortní pocit soukromí. Vybírat můžete z nepřeberného množství barev, druhů látek i z několika variant provedení.

Vnitrni-rolety1  

Venkovní screenové rolety

Chtěli byste zajistit opravdu kvalitní stínění oken a zároveň hledáte něco moderního? Skvělým tipem jsou venkovní screenové rolety, které se umísťují na venkovní stranu okna nebo prosklené stěny. Zároveň vám umožní průhled ven, díky čemuž budete stále v kontaktu s okolím. Venkovní screenové rolety jsou vhodné pro zastínění oken či prosklených ploch, a to malých i velkých rozměrů. Venkovní screenové rolety nacházejí své uplatnění u rodinných domů a administrativních či komerčních budov. Ideální volbou jsou také tehdy, pokud potřebujete zastínit zimní zahradu, terasu apod.

Venkovni-screenova-roleta  

Rolovací mříže

Hledáte kvalitní rolovací mříže? Obraťte se na naši firmu! Naše rolovací mříže jsou nejen spolehlivým bezpečnostním prvkem, ale také vypadají velmi esteticky a moderně. Jejich elegantní design vás zajisté nadchne. Vybírat navíc můžete z několika variant. Rolovací mříže jsou vhodné do obchodů, garáží apod. Nabízejí velice efektivní způsob jak ochránit váš majetek a spolehlivě ochrání daný prostor. Rolovací mříže, které vám nabízíme, jsou moderní, bezpečné a pohodlně se ovládají. Zvolit si můžete ruční ovládání nebo s motorickým pohonem. 

Rolovaci-mriz  

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zimní zahrada pro mladou rodinu

Mladá rodina z Brna, si přála doplnit dům o zimní zahradu, která bude vyhovovat jejich požadavkům.

Základní požadavek zněl - chceme světlý, praktický a bezúdržbový prostor.

Toto jsme jim splnily.

A zimní zahradu jsme doplnili o stínění HRV08-ZIP, jedná se o verandu, více informací zde.

Recenze 1

Realizace venkovních žaluzií

Dobrý den pane Bárto,

na doporučení kamaráda, který si od Vaší firmy nechal dodat a namontovat vnější žaluzie jsem i já s tímto požadavkem oslovil Vaši firmu.

Žaluzie již máme nainstalované a plně funkční. Věřím, že jejich hlavní přínos oceníme hlavně v létě.

Co bych ale rád, tak pochválil přístup pana Hudce, který komunikoval, ochotně odpovídal na mé dotazy...

Dále bych taky chtěl pochválit Vaše montéry, kteří žaluzie instalovali. I oni odvedli skvělou práci.

V dnešní době, materiálního přebytku je právě přístup lidí to nejdůležitější, co odděluje dobrou firmu od průměrné firmy.

Přístup Vašich lidí dokazuje, že jste dobrá firma. Jsem rád, že jsem dal na doporučení a oslovil právě Vás.

S pozdravem

Jiří Mrázek

Recenze 2

Realizace zimní zahrady

Dobrý den pane Bárto,
chtěli jsme vám napsat, že naše zimní zahrada je hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich techniků. Děkujeme za dobře odvědenou práci.

S pozdravem manželé Poláškovi

Recenze 3