Interiérové žaluzie - klasika, která nezklame

Pokud chcete účinně ochránit vaše soukromí, regulovat sluneční svit v domě a zároveň chcete okna oživit moderním doplňkem, vsaďte na interiérové žaluzie, které vás rozhodně nezklamou.

Proč si pořídit interiérové žaluzie?
• příjemná regulace světla a snadná manipulace
• ochrana soukromí
• velmi rychlá montáž a snadná údržba
• nízké pořizovací náklady
• dlouhá životnost

Nabízíme vám montáž žaluzií vertikálních, horizontálních a další stínicí techniky. Není pro nás problém namontovat žaluzie i do atypických oken, šikmin, oblouků atd. Zde je velmi důležité správné zaměření.

Žaluzie, které nabízíme, jsou moderní a patří mezi nejprodávanější na trhu. Splní i ty nejnáročnější požadavky zákazníka v oblasti stínicí techniky. Jsou velmi oblíbenými doplňky v domech, bytech, kancelářích i školách.

Jejich ovládání je velmi jednoduché pomocí kuličkového řetízku. Zabezpečuje tak vytahování, stahování a naklápění lamel žaluzií. Žaluzie se montují na plastová, dřevěná i eurookna. Barvu lamel si můžete vybrat ze široké palety barevných odstínů. U nás zaručeně najdete přesně to, co hledáte.
 

Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete