Střešní okna Roto Q s inovativním systémem „click”

Střešní okna Roto Q jsou vysoce ceněná u odborníků! Vyznačují se nejen svým moderním designem, ale také velice snadnou montáží a příjemnou obsluhou. Střešní okna Roto Q disponují vynikajícími tepelně technickými parametry a perfektně těsní!

Montáž střešních oken Roto Q je velmi praktická a snadná. Funguje na inovativním systému „click”. Je o to, že na vnější straně okna není jediný vrut a montážní postup je doprovázen zvukovým potvrzením zacvaknutí jednotlivých dílů.

Střešní okna Roto Q lze ovládat buďto manuálně pomocí madla, které je umístěno v horní části rámu, anebo elektricky. Novinkou je, že u elektrického ovládání zůstává vždy možnost ovládat střešní okno manuálně. Vybraná zasklení jsou opatřená speciální vrstvou „Anti-Tau”, která dokáže účinně zamezit srážení vlhkosti na vnější straně zasklení. 

Roto QT4 Plus - kyvné střešní okno na elektrický pohon

Hledáte takové střešní okno, které bude vhodné pro umístění v těžce dostupné oblasti vysoko pod střechou? Doporučit vám můžeme kyvné střešní okno Roto QT4 Plus, které lze ovládat na elektrický pohon!

Konstrukce střešního okna RotoQT4 Plus je vyrobena z dřevěného profilu v precizním zpracování. Pohonná a řídící jednotka, stejně jako dešťový senzor jsou umístěny přímo v rámu a nenarušují žádným způsobem celkový vzhled okna.

RotoQ_Tronic_QT4_Plus  

 

Roto Q4 Plus - kyvné střešní okno, manuální otevírání

Pokud toužíte po střešním okně ze dřeva, které se bude velice snadno a pohodlně ovládat, potom vás zajisté nadchne kyvné střešní okno Roto Q4 Plus, které se vyznačuje vysokou kvalitou a snadnou manipulací s energetickou účinností!

Kyvné střešní okno Roto Q4 Plus je oknem nejnovější generace a přesvědčí vás svými chytrými detaily. Střešní okno Roto Q4 má jednoduchý čistý design, který působí elegantním a zároveň nerušivým dojmem. Ergonomické madlo na horní hraně křídla umožňuje bezproblémové otevírání a zavírání okna. Můžete si být jisti, že kyvné střešní okno zajistí ve vaší místnosti dokonalou výměnu vzduchu.

Roto_Q4_Plus_1 Roto_Q4_Plus_2   

RotoQ_Q-4_Plus 

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zimní zahrada pro mladou rodinu

Mladá rodina z Brna, si přála doplnit dům o zimní zahradu, která bude vyhovovat jejich požadavkům.

Základní požadavek zněl - chceme světlý, praktický a bezúdržbový prostor.

Toto jsme jim splnily.

A zimní zahradu jsme doplnili o stínění HRV08-ZIP, jedná se o verandu, více informací zde.

Recenze 1

Realizace venkovních žaluzií

Dobrý den pane Bárto,

na doporučení kamaráda, který si od Vaší firmy nechal dodat a namontovat vnější žaluzie jsem i já s tímto požadavkem oslovil Vaši firmu.

Žaluzie již máme nainstalované a plně funkční. Věřím, že jejich hlavní přínos oceníme hlavně v létě.

Co bych ale rád, tak pochválil přístup pana Hudce, který komunikoval, ochotně odpovídal na mé dotazy...

Dále bych taky chtěl pochválit Vaše montéry, kteří žaluzie instalovali. I oni odvedli skvělou práci.

V dnešní době, materiálního přebytku je právě přístup lidí to nejdůležitější, co odděluje dobrou firmu od průměrné firmy.

Přístup Vašich lidí dokazuje, že jste dobrá firma. Jsem rád, že jsem dal na doporučení a oslovil právě Vás.

S pozdravem

Jiří Mrázek

Recenze 2

Realizace zimní zahrady

Dobrý den pane Bárto,
chtěli jsme vám napsat, že naše zimní zahrada je hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich techniků. Děkujeme za dobře odvědenou práci.

S pozdravem manželé Poláškovi

Recenze 3