Boční markýzy

Boční markýzy si poradí s nízkým sluncem, větrem i zvědavými pohledy

Jak si ještě více zkomfortnit posezení na terase? Boční markýzy Climax vás během relaxování na terase ochrání před nežádoucím bočním větrem, nízkým podvečerním sluncem nebo zvědavými pohledy sousedů. Boční markýzy se skládají z venkovních látkových clon, které jsou kotveny do fasády domu. Jejich ovládání je ruční pomocí madla. Při vytažení se upevní na protější stěnu nebo do speciálního stojanu.

Velkou výhodou je, že si lze boční látkové clony pořídit samostatně nebo jako boční zastínění pergol. Současně tento praktický venkovní prvek zkrášlí a zútulní vaši terasu. Boční zatahovací markýzy se skvěle hodí pro zastínění větších ploch teras nebo velkých prosklených ploch. Ideální jsou také pro zastínění balkónů. U nás můžete vybírat ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek.

Boční markýzy Sida

V naší nabídce najdete boční markýzy Sida, které jsou vhodné pro zastínění větších teras a balkonů nebo velkých prosklených ploch.

Maximální výsuv markýzy Sida je 4 m a max. výška 2,1 m. Určitě oceníte soukromí na terase, které vám tato markýza umožní.

Také chrání před bočními slunečními paprsky i bočním větrem. Boční terasové markýzy Sida mají pouze ruční ovládání madlem. Po vytažení lze látku upevnit na protější stěnu nebo do speciálního stojanu. Ve staženém stavu je látka ukryta v boxu, který ji chrání před znečištěním a poškozením.

Boční markýza Sida může být opatřena dětskou pojistkou, která zabraňuje nechtěnému vytažení z držáku.

Boční markýzy sida_800  


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete