Venkovní markýzy

Kazetové markýzy

Kazetové markýzy - dlouhá životnost díky designovému boxu

Hledáte markýzu s opravdu dlouhou životností? Kazetové markýzy Climax zdobí fasádu domu a zároveň schovají svinutou látku i ramena markýzy do designového boxu. Tím pádem zůstane látka markýzy bezpečně chráněná před deštěm a větrem. Oproti klasickým otevřeným markýzám totiž dokážou kazetové markýzy spolehlivě ochránit látku před poškozením. Právě proto se řadí kazetové markýzy mezi nejoblíbenější způsob zastínění teras a venkovních posezení.

Kazetové markýzy Scrigno

K základním typům výsuvných markýz s kloubovými rameny se řadí kazetové markýzy Scrigno, které jsou vhodné pro stínění balkonů, teras rodinných domů i venkovních posezení u restaurací.

Kazetové markýzy scrigno_800  

Kazetové markýzy Prima box

Výsuvná markýza Prima Box představuje optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Je vhodnou volbou pro terasu rodinného domu nebo výlohu obchodu. Její maximální výsuv je 3 m a její max. šířka 5 m.

Kazetové markýzy prima box_800  

Kazetové markýzy Segno

Jaký typ markýzy nejlépe doplní moderní rodinný dům? Ideální volbou je důmyslná kazetová markýza Segno, která je vyrobena z nejkvalitnějších italských komponentů.

Kazetové markýzy segno_800  

Kazetové markýzy Noveta box

Dokonale čistý design pro minimalistický rodinný dům nabízí kazetová markýza Noveta Box, která je uložena do hliníkového boxu se čtvercovým tvarem. Designový box ochrání nejen látku před deštěm, ale také se stane moderním doplňkem fasády.

Kazetové markýzy noveta box_800  

Kazetové markýzy Kaseta

Sháníte markýzu pro zastínění opravdu velké plochy? Kazetová markýza Kaseta nabízí možnost zastínění až na šířku 14 metrů. Její maximální výsuv do prostoru činí 4 metry.

Kazetové markýzy kaseta_800  

Otevřené markýzy

Otevřené markýzy - jednoduchá konstrukce a kvalita za rozumnou cenu

Pro praktické zastínění teras rodinných domů, restaurací nebo obchodů jsou jako stvořené otevřené markýzy Climax, které se řadí k nejčastěji používanému typu markýz. Otevřené markýzy mají látku navinutou na hřídeli, která může být chráněna stříškou. Výsuv markýzy zajišťují kloubová ramena.

Otevřené markýzy Prima T

K základním typům otevřených markýz patří otevřená markýza Prima T s akrylovou látkou opatřenou UV faktorem.

V případě, že budete chtít otevřenou markýzu ochránit před nepřízní počasí, můžete si nechat naistalovat speciální přídavnou stříšku.

Otevřené markýzy prima t_800  

Otevřené markýzy Klasik

Tento typ otevřených markýz dokáže s přehledem uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Otevřené markýzy Klasik jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů.

Otevřené markýzy klasik_800  

Otevřené markýzy Noveta Plus

Unikátním systémem překřížených ramen se vyznačují otevřené markýzy Noveta Plus. Tento speciální systém umožňuje větší výsuv, než je samotná šířka markýzy.

Boční markýzy

Boční markýzy si poradí s nízkým sluncem, větrem i zvědavými pohledy

Jak si ještě více zkomfortnit posezení na terase? Boční markýzy Climax vás během relaxování na terase ochrání před nežádoucím bočním větrem, nízkým podvečerním sluncem nebo zvědavými pohledy sousedů. Boční markýzy se skládají z venkovních látkových clon, které jsou kotveny do fasády domu. Jejich ovládání je ruční pomocí madla. Při vytažení se upevní na protější stěnu nebo do speciálního stojanu.

Boční markýzy Sida

V naší nabídce najdete boční markýzy Sida, které jsou vhodné pro zastínění větších teras a balkonů nebo velkých prosklených ploch.

Boční markýzy sida_800  

 


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete