Zimní zahrady

Plastové zimní zahrady

Zimní zahrady jsou stále žádanější pro možnost rozšíření obytného prostoru především rodinných domů. Jsou ideálním spojením obytného prostoru se zahradou nebo jako kryté vstupní prostory před vchodové dveře. Často jsou zimní zahrady využívány pro překrytí rodinných bazénů.

Plastová zimní zahrada bílá                                                               

Plastová zimní zahrada bílá_800  

Plastová zimní zahrada provedení zlatý dub

Plastová zimní zahrada provedení zlatý dub_800  

Hliníkové zimní zahrady

Zimní zahradu si lidé pořizují z mnoha různých důvodů.Nejčastěji chtějí být více v kontaktu s přírodou - potažmo rostlinami, kterým se zde celoročně výborně daří. Také zvětšení  obytné plochy domu či bytu pro příjemné trávení volného času může být vhodná motivace k realizaci.

Vyšší pořizovací cenu bohatě vynahradí nádherný výhled do zahrady či okolní krajiny.

Aby se investice do zimní zahrady vyplatila, je třeba při návrhu počítat s vhodným vytápěním v chladných dnech nebo naopak s klimatizací pro období velmi teplá.

Realizace hliníkové zimní zahrady

Hliníkové zimní zahrady_800  

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

Zimní zahrady Zenyd

Venkovní volnost přenesená domů, to jsou zimní zahrady Zenyd

Oáza luxusu a klidu: to je Vaše představa bydlení. Se systémem Zenyd si stále vytváříte ideální prostředí bez ohledu na počasí. Tyto elektricky posuvné střechy kombinují materiál vysoké kvality a inovační technologie v úžasně atraktivním designu. Jediným dotykem na dálkové ovládání si můžete užívat nadechnutí čerstvého vzduchu z pohodlí svého křesla nebo přeměnit svůj domov na ideální místo pro všechnu Vaši zábavu.
Zenyd není náhodné jméno. Systém splňuje nejvyšší normy kvality, je jedinečným řešením pro přenesení venkovní volnosti domů. Exkluzivní, elegantní a efektivní: Zenyd je vrcholem v nabídce posuvných střech.

Co více Zenyd kombinuje: nejmodernější technologické umění s maximální flexibilitou. Škála velikostí a barev Vám nabízí nejširší možnost výběru.

Zimní zahrady Zenyd - Zahradní pokoj

Časy, kdy rozšíření domu bylo možné jednoduchými prosklenými zimními zahradami nebo oslavovanými skleníky, jsou za skutečně za námi. Se systémem Zenyd nyní můžete kombinovat útulnost Vašeho domova s jedinečnou venkovní atmosférou. Toto řešení posuvnou střechou Vám dá rozměr prostoru navíc a přidá osobní dotyk a vzhled Vašemu domovu. Náš design je tvořen tak, aby odpovídal Vašim požadavkům. Nabídka tvarů a povrchových úprav je téměř nekonečná. Samozřejmě Zenyd splňuje všechny Evropské normy na energetickou náročnost budov (EPB normy).

Rozšíření hotelů, restaurací, kaváren zimní zahradou Zenyd

Rádi nabízíte Vašim zákazníkům dokonalý zážitek. A jste přesvědčeni, že se pohostinnost má odrážet v interiéru, který je líbivý a přesto nevtíravý a funkční. Zenyd poskytuje přesně ty správné ingredience k uspokojení Vašich chutí v designu. Navíc můžete s tímto systémem elektricky posuvné střechy jednoduše přizpůsobit Váš podnik současným změnám v zákonech o kouření.
 Zimní zahrady Zenyd 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zimní zahrada pro mladou rodinu

Mladá rodina z Brna, si přála doplnit dům o zimní zahradu, která bude vyhovovat jejich požadavkům.

Základní požadavek zněl - chceme světlý, praktický a bezúdržbový prostor.

Toto jsme jim splnily.

A zimní zahradu jsme doplnili o stínění HRV08-ZIP, jedná se o verandu, více informací zde.

Recenze 1

Realizace venkovních žaluzií

Dobrý den pane Bárto,

na doporučení kamaráda, který si od Vaší firmy nechal dodat a namontovat vnější žaluzie jsem i já s tímto požadavkem oslovil Vaši firmu.

Žaluzie již máme nainstalované a plně funkční. Věřím, že jejich hlavní přínos oceníme hlavně v létě.

Co bych ale rád, tak pochválil přístup pana Hudce, který komunikoval, ochotně odpovídal na mé dotazy...

Dále bych taky chtěl pochválit Vaše montéry, kteří žaluzie instalovali. I oni odvedli skvělou práci.

V dnešní době, materiálního přebytku je právě přístup lidí to nejdůležitější, co odděluje dobrou firmu od průměrné firmy.

Přístup Vašich lidí dokazuje, že jste dobrá firma. Jsem rád, že jsem dal na doporučení a oslovil právě Vás.

S pozdravem

Jiří Mrázek

Recenze 2

Realizace zimní zahrady

Dobrý den pane Bárto,
chtěli jsme vám napsat, že naše zimní zahrada je hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich techniků. Děkujeme za dobře odvědenou práci.

S pozdravem manželé Poláškovi

Recenze 3