Skleněná posuvná - skládací stěna GSS 17

Skleněná posuvná - skládací stěna GSS 17 (harmonika)

GSS 17 je posuvný a stohovací systém skleněných stěn. Všechny panely můžete posouvat jednotlivě a jejich sklopením o 90° do parkovací plochy snadno využijete svůj vnitřní prostor jako venkovní prostor.
 
GSS 17 je celoprosklená stohovací stěna s horním vedením a jednotlivě posuvnými křídly. 
 
Jednotlivá skleněná křídla lze bez námahy posunout po celé šířce a otáčet je do stran pod úhlem 90°, čímž vznikne úzký obal. Zasklívací systém lze použít pro zasklení balkobů, lodžií, letních zahrad, zastřešení teras a také jako dělící systém v interiérech.
 
Díky malé mezeře o rozměru pouhé 3 mm ve spoji skel nabízí příjemnou cirkulaci vzduchu v interiéru a zaručuje optimální ochranu před povětrnostními vlivy při maximální průhlednosti.

GSS 17 je zavěšena nahoře; nahoře držený na místě kolečky a vedený uvnitř spodní profilové dráhy.

Sklo je zajištěno k profilům panelů zespodu i shora speciálním čtyřbodovým zámkovým systémem. Elegantního proskleného povrchu je dosaženo bez přerušení jakýchkoli profilů panelů a černě eloxovaný profil za zasklením dodává systému harmonický vzhled.

Válcová technologie umožňuje hladký a snadný provoz panelů a malá plastová vodítka bezpečně přivádějí panely do 90° parkovací polohy.

Skryté upevnění a bezrámové zasklení vytvářejí elegantní vzhled systému a odlišují GSS 17 od svých konkurentů.

Jednoduchá pružina spojuje rukojeť přímo s ovládací mechanikou v profilu panelu. Kombinuje pohodlné používání s odolnými komponenty s dlouhou životností.

Otočení o 90° odblokuje aktivní otevírací panel a umožní mu fungovat jako dveře.

Technické údaje: 

ŠÍŘKA PANELU: Max 900 mm

VÝŠKA PANELU: Max 2700 mm

HMOTNOST PANELU: Max 65 kg

MAX. DÉLKA LIŠTY: 6700 mm

TLOUŠŤKA SKLA: Tvrzené sklo 8 mm - 10 mm

Možnosti sestavení:

  • Až 8 panelů
  • 3 mm mezera mezi panely
  • Nastavení výšky až 15 mm
  • 40 mm vysoký podlahový profil lze zapustit do podlahy až o 22 mm a je tak přístupný pro invalidní vozíky.
  • 90° rohová řešení


Zimní zahrady s posuvnými stěnami

V současné době se jedná o nejpoptávanější řešení zímních zahrad.

Zimní zahrada s posuvnými stěnami - Celoskleněná posuvná stěna VG 17

Vážení zákazníci, představujeme vám novinku na českém trhu a to zimní zahradu s posuvnými stěnami. Díky této jedinečné kombinaci máte nekonečné možnosti využití vaší zimní zahrady.

Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Zvolte správný systém, který vás ochrání před větrem a nepříznivým počasím. Ať už posuvný, nebo skládací systém, oba zvýší využitelnost vašeho zastřešení.

ZOBRAZIT VÍCE INFORMACÍ

Kde nás najdete