Vizualizace zimní zahrady zdarma

Uvažujete o zimní zahradě a chtěli byste získat jasnou představu o tom, jak by vypadala na vašem pozemku?

Nechejte si od nás vytvořit vizualizaci zimní zahrady, kterou nyní nabízíme zcela zdarma. Věříme, že vaše rozhodování bude takto o mnoho jednodušší. Navíc si u nás můžete vybrat hned z několika typů zimních zahrad, přičemž každý má své nesporné přednosti.

Novinku na našem trhu představují zimní zahrady s posuvnými stěnami, které nabízejí zcela nové možnosti využití. Posuvné stěny zimní zahrady jsou tvořeny panely, které po složení zaberou velmi málo místa. Díky tomu můžete otevřít velké plochy úplně. Otevírat je lze jednostranně, doprostřed, nebo oboustranně a skládat se dovnitř nebo ven. Jeden z panelů lze konstruovat i jako klasické dveře.

Posuvné stěny jsou tvořeny vícenásobnou kolejnicí. Ta umožňuje široké otevření čela zahrady, křídla přitom zůstávají na kolejnici. Posuvné skládací stěny za roh lze posouvat přes roh v úhlech 90° až 270°. Díky tomu dosáhnete maximálně otevřeného prostoru zimní zahrady.

Zimní zahrady s posuvnými stěnami lze doporučit pro zastřešení teras, bazénů nebo venkovního posezení restaurací. Nabídnout vám můžeme hned 3 varianty otevírání zimní zahrady: skládací stěny, posuvné stěny nebo posuvné skládací stěny za roh. Rozšiřte svůj obytný prostor o tuto jedinečnou zimní zahradu, která propůjčí vašemu domu nevšední charakter. Dopřejte si požitek z prosvětlených prostorů, které vám poskytnou ochranu před deštěm, větrem a zimou.

Celoskleněné posuvné stěny VG 15, 17

Posuvný celoskleněný systém. Vynikající systém díky své průhlednosti a designu. Tyto celoskleněné posuvné dveře VG 15 jsou založeny na extrémně štíhlém a lehkém systému hliníkových profilů.

27_Sep-2011_Bether_016_CMYK

Skleněná posuvná - skládací stěna GSS 17 (harmonika)

GSS 17 je posuvný a stohovací systém skleněných stěn. Všechny panely můžete posouvat jednotlivě a jejich sklopením o 90° do parkovací plochy snadno využijete svůj vnitřní prostor jako venkovní prostor.
 

Celoskleněná posuvná stěna GSW 17

Posuvný celoskleněný systém. GSW 17 je celoskleněná posuvná stěna s panely, které se jednotlivě posouvají. Je vhodné jako zasklívací systém lodžií, letních zahrad, terasových přístřešků, balkonů i jako dělicí systém v interiéru.
 

 

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zimní zahrada pro mladou rodinu

Mladá rodina z Brna, si přála doplnit dům o zimní zahradu, která bude vyhovovat jejich požadavkům.

Základní požadavek zněl - chceme světlý, praktický a bezúdržbový prostor.

Toto jsme jim splnily.

A zimní zahradu jsme doplnili o stínění HRV08-ZIP, jedná se o verandu, více informací zde.

Recenze 1

Realizace venkovních žaluzií

Dobrý den pane Bárto,

na doporučení kamaráda, který si od Vaší firmy nechal dodat a namontovat vnější žaluzie jsem i já s tímto požadavkem oslovil Vaši firmu.

Žaluzie již máme nainstalované a plně funkční. Věřím, že jejich hlavní přínos oceníme hlavně v létě.

Co bych ale rád, tak pochválil přístup pana Hudce, který komunikoval, ochotně odpovídal na mé dotazy...

Dále bych taky chtěl pochválit Vaše montéry, kteří žaluzie instalovali. I oni odvedli skvělou práci.

V dnešní době, materiálního přebytku je právě přístup lidí to nejdůležitější, co odděluje dobrou firmu od průměrné firmy.

Přístup Vašich lidí dokazuje, že jste dobrá firma. Jsem rád, že jsem dal na doporučení a oslovil právě Vás.

S pozdravem

Jiří Mrázek

Recenze 2

Realizace zimní zahrady

Dobrý den pane Bárto,
chtěli jsme vám napsat, že naše zimní zahrada je hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich techniků. Děkujeme za dobře odvědenou práci.

S pozdravem manželé Poláškovi

Recenze 3