Přivítejte podzimní dny v zimní zahradě

Není nad to, posadit se do pohodlného křesla a zároveň se obklopit přírodou. Přivítejte proto jarní dny v zimní zahradě, která vám poskytne příjemnou relaxaci nejen za slunečného, ale také za deštivého počasí. Zimní zahradu si můžete zvolit buďto z plastu či z hliníku.

Zimní zahrada může mít různý tvar i vzhled. Není pro nás žádným problémem pustit se do atypických řešení. Zimní zahrady jsou velmi oblíbené a umožňují nejen celoroční pěstování rostlin, ale poskytují také nový prostor pro odpočinek. Zimní zahrady Vám umožní možnost celoročního pobytu a relaxace.

V případě zájmu o zimní zahradu nás neváhejte kontaktovat. Velmi rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Plastové zimní zahrady

Plastova-zimni-zahrada-bila

Zimní zahrady jsou stále žádanější pro možnost rozšíření obytného prostoru především rodinných domů. Jsou ideálním spojením obytného prostoru se zahradou nebo jako kryté vstupní prostory před vchodové dveře. Často jsou zimní zahrady využívány pro překrytí rodinných bazénů.

Navrhneme a zrealizujeme zimní zahrady pro zákazníky, kteří chtějí zimní zahradu pořídit za přijatelnou cenu a spokojí se přitom s jejími jednoduchými geometrickými tvary. Pro nejnáročnější zákazníky vyžadující velmi rozmanité a efektní konstrukce jsme připraveni splnit jejich představy s využitím profesionálních systémů , ať již hliníkových nebo v kombinaci plastu a hliníku. Samozřejmě s přerušeným tepelným mostem.

Hliníkové zimní zahrady

Hlinikova-zimni-zahrada

Zimní zahradu si lidé pořizují z mnoha různých důvodů.Nejčastěji chtějí být více v kontaktu s přírodou - potažmo rostlinami, kterým se zde celoročně výborně daří. Také zvětšení  obytné plochy domu či bytu pro příjemné trávení volného času může být vhodná motivace k realizaci.

Vyšší pořizovací cenu bohatě vynahradí nádherný výhled do zahrady či okolní krajiny.

Aby se investice do zimní zahrady vyplatila, je třeba při návrhu počítat s vhodným vytápěním v chladných dnech nebo naopak s klimatizací pro období velmi teplá.

Celoskleněná posuvná stěna VG 15, 17

Posuvný celoskleněný systém

Vynikající systém díky své průhlednosti a designu. Tyto celoskleněné posuvné dveře VG 15 jsou založeny na extrémně štíhlém a lehkém systému hliníkových profilů.

Vnější svět a váš vnitřní prostor sjednotí tento posuvný celoskleněný systém. Velké prosklené povrchy vám umožní bloudit bez omezení. Snadné ovládání VG15 a VG17 umožňuje abyste je přesunuli do rohu a za slunečných dnů se může otevřít vaše cesta do zahrady.

Oba systémy VG 15, 17 jsou k dispozici se 2, 3, 4 nebo 5 stopami. Jednotlivé prvky běží na válečcích s kuličkovými ložisky a jsou vybaveny unašeči, které při zavírání automaticky táhnou další prvek.

Celoskleněná posuvná stěna GSW 17

Posuvný celoskleněný systém

Strávte drahocenný čas na terase nebo balkoně chráněné před větrem a počasím. Žijte život luxusu s celoskleněnými prvky od Sunparadise pro lepší pohodu. Ať už požadujete zasklení balkónu nebo terasy, dostanete řešení na míru, které splní každé vaše přání.

Přivedení vnějšku dovnitř

GSW 17 je celoskleněná posuvná stěna s panely, které se jednotlivě posouvají. Je vhodné jako zasklívací systém lodžií, letních zahrad, terasových přístřešků, balkonů i jako dělicí systém v interiéru.

Skládací stěna GSS 17 harmonika - skleněná posuvná

Skleněná posuvná - skládací stěna GSS 17 (harmonika)

GSS 17 je posuvný a stohovací systém skleněných stěn. Všechny panely můžete posouvat jednotlivě a jejich sklopením o 90° do parkovací plochy snadno využijete svůj vnitřní prostor jako venkovní prostor.
 
GSS 17 je celoprosklená stohovací stěna s horním vedením a jednotlivě posuvnými křídly. 
 
Jednotlivá skleněná křídla lze bez námahy posunout po celé šířce a otáčet je do stran pod úhlem 90°, čímž vznikne úzký obal. Zasklívací systém lze použít pro zasklení balkobů, lodžií, letních zahrad, zastřešení teras a také jako dělící systém v interiérech.

Podívejte se, co říkají zakazníci o našich realizacích.

Zimní zahrada pro mladou rodinu

Mladá rodina z Brna, si přála doplnit dům o zimní zahradu, která bude vyhovovat jejich požadavkům.

Základní požadavek zněl - chceme světlý, praktický a bezúdržbový prostor.

Toto jsme jim splnily.

A zimní zahradu jsme doplnili o stínění HRV08-ZIP, jedná se o verandu, více informací zde.

Recenze 1

Realizace venkovních žaluzií

Dobrý den pane Bárto,

na doporučení kamaráda, který si od Vaší firmy nechal dodat a namontovat vnější žaluzie jsem i já s tímto požadavkem oslovil Vaši firmu.

Žaluzie již máme nainstalované a plně funkční. Věřím, že jejich hlavní přínos oceníme hlavně v létě.

Co bych ale rád, tak pochválil přístup pana Hudce, který komunikoval, ochotně odpovídal na mé dotazy...

Dále bych taky chtěl pochválit Vaše montéry, kteří žaluzie instalovali. I oni odvedli skvělou práci.

V dnešní době, materiálního přebytku je právě přístup lidí to nejdůležitější, co odděluje dobrou firmu od průměrné firmy.

Přístup Vašich lidí dokazuje, že jste dobrá firma. Jsem rád, že jsem dal na doporučení a oslovil právě Vás.

S pozdravem

Jiří Mrázek

Recenze 2

Realizace zimní zahrady

Dobrý den pane Bárto,
chtěli jsme vám napsat, že naše zimní zahrada je hotová. Jsme moc spokojeni s montáží i přístupem Vašich techniků. Děkujeme za dobře odvědenou práci.

S pozdravem manželé Poláškovi

Recenze 3